DeeDee Salon Pielęgnacji Psów zaprasza wszystkie czworonogi do korzystania z usług strzyżenia psów w Katwicach. Psy to nasza pasja. Do każdego państwa pulila podchodzimy indywidualnie i z wielką sympatią, gwarantując przy tym korzystny cennik.

Bardzo proszę o niekarmienie zwierząt bezpośrednio przed wizytą. Dla komfortu Państwa pupila lepiej przejść się z pieskiem na spacer przed wizytą w salonie, aby mógł załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Jeśli zwierzak cierpi na choroby neurologiczne, psychiczne, narządów ruchu, skórne, alergie itp. – proszę o zgłoszenie tego przed wizytą. W przypadku rezygnacji z wcześniej umówionej wizyty, proszę o informację. Będę mogła wówczas przeznaczyć ten czas dla innego czworonoga.

 

Edit
USŁUGI GROOMERSKIE – OPIS USŁUGI CENA [zł]
Kąpiel i strzyżenie psów
Mały pies (do 7 kg) od 120,00 zł
Średni pies (do 15kg) od 140,00 zł
Duży pies (do 35kg) od 160,00 zł
Kąpiel psa + wyczesywanie + suszenie (psy długowłose)
Mały pies (do 7 kg) od 80,00 zł
Średni pies (do 20kg) od 100,00 zł
Duży pies (do 35kg) od 130,00 zł
Kąpiel psa + suszenie (psy krótkowłose)
Mały pies (do 7 kg) od 50,00 zł
Średni pies (do 20kg) od 70,00 zł
Duży pies (do 35kg) od 90,00 zł
Pielęgnacja sierści
Trymowanie 80,00 zł/godz
Inne usługi pielęgnacyjne psów
Przycinanie pazurów 15,00 zł
Pielęgnacja okolic oczu i uszu 15,00 zł

 

UWAGA: Cena może ulec zmianie po ostatecznej ocenie stanu włosa psa oraz poświęconego czasu groomera.

Podane ceny są cenami orientacyjnymi i mają charakter informacyjny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Cena usługi może ulec zmianie jeżeli na miejscu w Salonie okaże się, że szata pieska jest skołtuniona, gdy piesek znacznie odbiega od określonej rasy (wielkością i ilością szaty) lub jeżeli zachowanie pieska znacznie opóżni czas wykonania usługi.